Biegi przedszkolaka

Indywidualnie i drużynowo najlepsi w przełajach, przedszkolaki z Gałkowa Dużego.

Na stadionie OSiR, LKS Koluszki zorganizował dla najmłodszych dzieci biegi przełajowe, które z przyczyn pogodowych zostały wcześniej odwołane. W drugim terminie II koluszkowskich jesiennych biegów przełajowych „ od przedszkola do seniora”, pogoda znacznie się poprawiła, było słonecznie i znacznie cieplej.
Po otwarciu zawodów, omówieniu regulaminu i przeprowadzeniu rozgrzewki , na start do biegu na dystansie 200 metrów stanęło 32. dziewczynki i 28. chłopców z 5. Przedszkoli. Najszybciej finiszowała Maja Wieczorek -Przedszkole Gałków Duży, drugie miejsce przypadło Zosi Rucińskiej Przedszkole Nr 1, natomiast trzecie miejsce zdobyła Hanna Deredas- Przedszkole Nr 2, która na ostatnich dwóch metrach wyprzedziła Wiktorię Świderek Przedszkole Nr 1, piąte miejsce zajęła Zuzia Brzeska Przedszkole w Różycy, szóste Marysia Szymczyk Przedszkole Nr 2
Wśród chłopców z dużą przewagą przybiegł jako pierwszy na metę Dawid Drykman z Przedszkola Gałków Duży, drugi był Adrian Lewandowski, trzecie miejsce przypadło Karolowi Cieślikowi, który tak jak u dziewcząt, wyprzedził na ostatnich metrach kolegę z Przedszkola Nr 2 Szymona Orłowskiego, piąte miejsce wywalczył Mateusz Jadczak, szóste Maksymilian Kabarowski obaj Przedszkole Nr 2.
Po obliczeniu punktów za zajęte miejsca, puchar burmistrza Koluszek Waldemara Chałata przypadło Przedszkolu w Gałkowie Dużym, drugie miejsce zajęło Przedszkole Nr 2 w Koluszkach, trzecie Przedszkole Nr 1 w Koluszkach, czwarte Przedszkole w Różycy, piąte Przedszkole Nr 3 w Koluszkach. Wszystkie startujące w biegach dzieci otrzymali napoje, zabawki - traktorki ufundowane przez sklep Stokrotka, lizaki od organizatora. Pierwsza trójka medale wręczane przez panią Mirosławę Kobus kierownika Edukacji i Informacji Urzędu Miejskiego w Koluszkach i sędziego głównego Antoniego Tomczyka. Za uczestnictwo w biegach wszystkim przedszkolakom i opiekunom dziękujemy i serdecznie gratulujemy.

نویسنده : Administrator | Lekkoatletyka | ارسال نظر: 3 | Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie